LAKIER HYBRYDOWY MIRACLE 25

Lakier żelowy Glame Miracle 8 Ml No 25 jest integralną częścią pełnoprawnego wizerunku nowoczesnej fashionistki. Lakier do paznokci Milano pozwoli Ci zrobić nienaganny manicure, nadać paznokciom efektowność z bogatym, jasnym odcieniem bez zbędnych trudności. Produkt ma delikatną konsystencję, jest łatwy w aplikacji, równomiernie rozprowadza się na powierzchni płytki paznokcia i natychmiast wysycha.

Innowacyjna formuła lakieru opracowana jest na bazie specjalnie dobranych składników, dzięki czemu daje nieskazitelny efekt powłoki żelowej z połyskiem. Może być stosowany jako główna powłoka do paznokci oraz do dekoracji i rysunków na manicure. Dzięki takiemu manicure wyróżnisz się, przyciągając w ten sposób uwagę innych.

Kolekcja składa się z 25 jasnych i soczystych kolorów, które zapewnią Ci wyjątkowość i kreatywność obrazu.

INSTRUKCJA KROK PO KROKU DOTYCZĄCA POKRYWANIA LAKIERU LAKIEREM ŻELOWYMGLAME MIRACLE 8 ML NO 25:

    1. Usuń starą powłokę za pomocą buffa i zmywacza;

    2. Usuń naskórek nożyczkami lub specjalnym płynem;

    3. Nadaj pożądany kształt paznokciom nożyczkami i pilnikiem;

    4. Usuń górną warstwę gwoździ za pomocą buffa i pilnika szlifierskiego, aby uzyskać mocny chwyt. Zetrzyj cały kurz pędzlem lub serwetką.

    5. Jeśli po usunięciu paznokci płytki stały się bardzo cienkie i miękkie. Musisz użyć kwaśnego ultra bonda. Konieczne jest nałożenie go na główną część płyty i na końcu. Aby uniknąć łuszczenia.

    6. Nałóż powłokę bazową jak najbliżej naskórka. A potem delikatnie na całym paznokciu, nie dotykając skóry. Warstwa podstawowa powinna być gładka, bez szorstkości. Po aplikacji należy go wysuszyć w lampie;

    7. Nałóż lakier hybrydowy Glame Miiracle No. 25 Milano Cosmetic na paznokieć:

    • Tuż nad środkiem połóż kroplę lakieru. Pchanie go jak najbliżej naskórka, bez wpływu na skórę;

    • Przeprowadzić rozmaz na środku płytki paznokcia do wolnej krawędzi. Wykonaj jeszcze dwa pociągnięcia od podstawy paznokcia do jego krawędzi, po bokach;

    • Uszczelnij koniec paznokcia. Chodź po nim pędzlem, malując przestrzenie;

8. Włącz lampę za pomocą timera i wysusz manicure. Każda nowa warstwa lakieru musi zostać wysuszona, aby była najcieńsza.

1868

Brak recenzji użytkowników.